currency

Pościel dziecięca towarzyszy maluchom od pierwszych dni życia. Tuż po porodzie dziecko owijane jest w rożek niemowlęcy, kocyk lub większą pieluszkę. Otulanie dzieci kocykami jest praktyką znaną od dziesięcioleci. Obok zagwarantowania dziecku ciepła, buduje w noworodku uczucie komfortu związane ze stworzeniem warunków znanych mu z ostatnich dziewięciu miesięcy w brzuchu mamy.

Kocyki dziecięce przydają się przez cały pierwszy rok życia malucha. Mamy otulają nimi noworodki, przykrywają dzieci w wózku oraz zabierają ze sobą na spacery, żeby mieć przestrzeń do położenia dziecka np. podczas przewijania. Zależnie od pory roku wykorzystuje się kocyki dla dzieci z grubszym wypełnieniem (na jesień i zimę) lub cieniutkie na wiosenne i letnie dni.

W wózku dziecięcym warto wykorzystać oddzielny komplet pościeli, który będzie chronił dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Muszą one być jednocześnie ciepłe, aby zagwarantować dziecku komfort podczas podróży oraz odporne na nagła zmianę pogody. Pościele dziecięce powinny być wykonane z naturalnych, bezpiecznych materiałów, które nie będą powodowały alergii u dziecka. Z drugiej strony muszą być łatwe w utrzymaniu i odporne na plamy, gdyż nigdy nie wiemy jaka przygoda z jedzeniem spotka nasze dziecko na spacerze.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Facebook
Pinterest
Pinterest
Pinterest
Sklep internetowy Shoper.pl