currency

Budowanie kryjówek to zabawa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzieci chętnie korzystają z domków, w których kreują indywidualną przestrzeń do zabawy i tworzą własny mały-wielki świat. Aby na stałe zorganizować dziecku miejsce do układania własnych historii z dala od oczu dorosłych, warto sięgnąć po namiot typu tipi.

Wydawać się może, że namioty tipi to zabawka tylko dla małych fanów Dzikiego Zachodu. Nic bardziej mylnego. Tipi to własny domek dla dziecka, który będzie mu służył jako przestrzeń do zabawy, kryjówka na dziecięce skarby i przytulne miejsce do leniuchowania. Dziewczynki chętnie wykorzystują tipi jako duży domek dla lalek, w którym przygotowują kuchnię, salon i jadalnię. Chłopcy w tym samym tipi zorganizują własny garaż na mniejsze i większe pojazdy lub warsztat małego mechanika.

Namioty tipi rozbudzają dziecięcą kreatywność. Raz mogą służyć do zabawy w indiańskie plemię. Innym razem można zorganizować w nim wyprawę w przestrzeń kosmiczną. Namioty tipi da się aranżować na milion sposobów. A dzięki temu, że zmieszczą się do niego dziecko z rodzicem, to pozwalają na wspólne spędzanie czasu w pokoju dziecięcym.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Facebook
Pinterest
Pinterest
Pinterest
Sklep internetowy Shoper.pl