currency

Edukacja to proces, który trwale zapisuje się w pamięci każdego dziecka. Gdy kilkulatek przygotowuje się do pójścia do szkoły, wówczas jego pokój dziecięcy nabiera bardziej poważnego charakteru. W przestrzeni, która do tej pory była zarezerwowana dla maskotek i zabawek pojawia się biurko, przybory do nauki oraz miejsce na tornister.

Strefa wokół biurka dziecka powinna zawierać elementy, które pomogą utrzymać mu koncentrację i skupienie na zadaniach szkolnych. W tym celu należy zapewnić stabilne źródło światła, które będzie dbało o odpowiednie doświetlenie podręczników bez narażania na szwank wzroku. Nie bez znaczenia jest także samo biurko – powinno być dostatecznie pojemne, aby zmieściły się w nim przybory szkolne, podręczniki oraz niezbędne akcesoria do nauki.

Warto zadbać o ściany otaczające biuro. W ramach dekoracji możemy umieścić na nich plakat z interesującą grafiką lub też mapę, która będzie przydatna w procesie poznawania świata. Przestrzeń przy biurku to również doskonałe miejsce umieszczenia tablicy korkowej lub oryginalnej półeczki, na której dziecko będzie mogło umieścić ważne dla niego przedmioty. Wszystkie te elementy mają zadanie wspomagać rozwój dziecka i wspierać sposób poznawania otoczenia.

 

PLAKAT FOREST PLAKAT FOREST
Cena: 39,90 zł
zobacz więcej
PLAKAT ALFABET KOSMOS PLAKAT ALFABET KOSMOS
Cena: 39,90 zł
zobacz więcej
LUSTRO BALON MAŁY LUSTRO BALON MAŁY
Cena: 79,00 zł
zobacz więcej
LUSTRO BALON DUŻY LUSTRO BALON DUŻY
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Facebook
Pinterest
Pinterest
Pinterest
Sklep internetowy Shoper.pl