Newsletter
Sezonowe nowości oraz rabaty dla Małych Odkrywców.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Polityka prywatności
 
Dziękujemy za wszystkie Twoje dotychczasowe zamówienia złożone w sklepie thebears.pl Jako, że skorzystałeś z zakupów u nas, staliśmy się administratorem Twoich danych osobowych.

Dziękujemy, że jesteś z nami i mamy nadzieję, że nadal będziesz korzystał ze sklepu i oferty marki The Bears. Jak powszechnie wiadomo, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informujemy, że jesteśmy gotowi, aby chronić Twoje dane na najwyższym poziomie, uwzględniając nowo wprowadzone przepisy. Jednocześnie chcemy poinformować Cię o Twoich prawach, które będą przysługiwały Ci w związku z nowymi przepisami. Administratorem Twoich danych jest firma
The Bears Anna Kamińska z siedzibą przy ulicy Bluszczańskiej 69B/42, 00-712 Warszawa, posiadająca NIP 7122970217.

Masz prawo do dostępu oraz poprawienia podanych przez siebie informacji stanowiących dane osobowe, a ponadto zgodnie z nowymi przepisami masz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Ponadto możesz w dowolnym momencie skorzystać z prawa do cofnięcia wyrażonej wcześniej zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Informujemy, że Twoje dane osobowe nie są przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej i w postaci umożliwiającej identyfikację określonej osoby są przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania z uwzględnieniem terminów wynikających z konieczności zapewnienia możliwości egzekwowania powszechnie obowiązujących praw i obowiązków dot. świadczenia usług sprzedaży elektronicznej.


Na stronie www.thebears.pl w zakładce regulamin znajdziesz szczegółowe informacje, dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. 

W celu realizacji uprawnień, o których mowa powyżej, możesz kontaktować się z nami poprzez przesłanie stosownej wiadomości pisemnie lub pocztą elektroniczną poprzez stronę www.thebears.pl lub bezpośrednio pod adresem e-mail shop@thebears.pl


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook
Facebook
Facebook
Pinterest
Pinterest
Pinterest
Sklep internetowy Shoper.pl